x

Çılgın Sayısal Loto Dönemi Başlıyor.

Çılgın Sayısal Loto Dönemi Başlıyor.

 

Çılgıın Sayısal Loto Milli Piyango’nun yeni oyunu 01.Ağustos 2020 tarihinde Sisal Şans Oyunları ile birlikte yenilenen Türkiye Milli Piyango yeni oyunu Çılgın Sayısal Loto ile rekorlar kırmaya geliyor, sallamatik.net’ten ilk günden itibaren oynamaya, rastgele sayılar üretmeye başlayabildiğiniz Çılgın Sayısal Loto sallamatik rastgele sayılar ile kolayca kendi şansınızı yaratabilir sayı seçmede zorluk çekmezsiniz.

 

Yeni düzenleme ile birlikte Çılgın Sayısal Loto hem online hem bayiler aracılığıyla oynanabilecek, yani hem dijital hem sokakta her yerde oynayabileceğiniz bir platform sunuluyor bizlere.

 

Oynanan her kolon üzerinden çekilişle seçilen numaralardan, 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 ve 2 numaraları doğru tahmin eden oyuncu ikramiye kazanmayı hak ediyor, evet yanlış okumadınız bundan sonra 2 bilenlerde ikramiye kazanmış oluyor, fakat oyundada köklü bir değişiklik var elbette Çılgın sayısal loto’da 90 sayı arasından 6 sayı seçilip bir kolon oluşturuluyor.

 

Çılgın sayısal loto için sallamatik rastgele saylıar üretebilir, haftanın 3 günü pazartesi, Çarşamba ve cumartesi günleri oynayabilirsiniz. Her hafta bu 3 gün çekilişler yapılacak olup kürenin içinde 1’den 90’a kadar sayılı toplar olacak ve içinden 6 numara çekilecek +1 (joker) çekilmesiyle oyun sonuçları belirlenmiş olacak, joker olarak çekilen top, normal çekilen sayılar çekilişe dahil edilmeden ayrıyeten 7. Bir top gibi çekilerek joker olarak eklenmiş olacak.

 

Yeni sistemde, yeni kuponlarıyla ve oynama sistemiyle Çılgın Sayısal Loto rekor kırmaya kararlı, yenilenen sistemde bugüne kadar görülmemiş büyüklükteki ikramiyeler verileceği tahmin ediliyor, oyunların kolon ücretlerinin artmasıyla birlikte ikramiye oranlarıda neredeyse 2 hatta 3 katına kadar arttı.

 

Çılgın sayısal loto’nun kolan ücreti 3 TL’dir, her bir kolon için 3 TL ödenecek olup istenilidği kadar kolon oynanabilir. Sallamatik.net ile kolayca Çılgın sayısal loto için sayılar, rakamlar üretebilir rastgele ürettiğiniz bu sayılarla şansınızı deneyebilirsiniz, ürettiğiniz sayıları kendiniz seçtiğiniz için kendi şansınız olacaktır, sallamatik.net size yardımcı olacak bir sistemdir. Kazanılan ikramiyeler tamamen size aittir, amacımız üşenen, kararsız oyuncular için rastgele sayılar üretmektir.

 

Ayrıca SEN SEÇ oyunumuzla isterseniz belirli rakamlar arasından istediğiniz kadar sayı ürettirebilirsiniz, çok kullanılan bu uygulamamız sayesinde mesela 15-42 arası 4 rakam üretebilir ve şansınızı kendi belirlediğiniz şanslı rakamlarınızla birlikte artırabilirsiniz.

 

Bol şanslar…